• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Video tronditëse/ I sëmuri shtrirë në mes Bllokut, ja sjellja e njerëzve

Një video e publikuar nga “AnaMedia” dëshmon se sa pak solidaritet dhe humanizëm ka mbetur ndër shqiptarë. Eshtë një person i shtrirë në tokë që dridhet, pa ndjenja (nuk dihet saktë çfarë i ka ndodhur).

Ajo ç’ka shihet qartë në video është se kalimtarët lëvizin të pashqetësuar pranë tij dhe përpiqen vetëm të mos e shkelin. Askush nuk denjon ta ndihmojë apo të lajmërojë ambulancën a policinë….

Ngjarja në zonën e Bllokut në Tiranë.