• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Tiranë, dy vajza sherr për flokësh: Ta marr shpirtin moj ku…

Sherret mes femrave nuk kanë të ndalur. Ndërsa disa ditë më parë vajzat u kapën prej flokësh tek gjimnazi “Besnik Sykja” në Tiranë dhe më herët një ngjarje e ngjashme ndodhi në Vlorë, këtë herë po zhvendosemi në Korçë. Sipas personit që ka sjellë pamjet filmike, dy vajzat e reja në moshë, të cilat dyshohen të jenë rreth të 20-ave, janë kapur prej flokësh në lagjen 4 të qytetit, rruga “Kongresi i Lushnjes”. “Ta marr jetën moj ku*vë” dëgjohet që i thotë njëra vajzë tjetrës. Ato janë ofenduar fillimisht mes tyre dhe më pas janë kapur prej flokësh. 

CLOSE
CLOSE