close
Breaking NewsLajme

VIDEO / Tedi Ngjela dhe partnerja e tij, urojnë Krishtlindjen me vajzën në krahë

13102507_1715789921993190_42889169_n1

Tedi Ngjela dhe partnerja e tij Era Xhabafti kanë zgjedhur që në urimin e tyre për festën e Krishtlindjes të përfshijnë edhe të voglën e familjes… Në videon e postuar në profilin e Tedit, shfaqen ai dhe Era me vajzën në krahë. E vogla duket shumë bukur e veshur me të kuqe dhe kjo video urimi është një nga më të bukurat që kemi parë.

 

 

A video posted by Teodor Ngjela (@teodorngjela) on

Tags : Era Xhabaftitedi ngjela
loading...