• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ ‘Sulltanesha Hyrrem’ përfundon në një spital të Beogradit, e teproi me…

Meryem Uzerli është shtruar në një spital të kryeqytetit serb të Beogradit. E gjithë kjo pasi aktorja turke e kishte tepruar me konsumimin e alkoolit në lokal nate në Serbi. “Sulltanesha Hyrrrem”  e cila u bë e njohur në serialin ‘Sulejmani i Madhërishëm’ po xhiron një film në Beograd nën regjinë e Ozan Aciktan, transmeton Telegrafi. Filmi “Annemin Yarasi” bën fjalë për një familje boshnjake, e cila torturohet nga forcat paramilitare serbe. Sipas raporteve mjekësore, aktorja kishte konsumuar shumë alkool për një kohë të shkurtër. Tashmë, traileri i filmit është publikuar në YouTube dhe mund ta shikoni më poshtë.