• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Skandal, trashëgimtarja 22-vjeçare filmohet duke thithur drogë në pub

22-vjeçarja Olivia Bentley, e cila është trashëgimtare e makinave luksoze “Bentley Motors”, është filmuar duke marrë drogë në një pub. Në këto momente po qarkullon në të gjitha mediat angleze videoja e saj, ku ajo shfaqet duke thithur një pluhur të dyshimtë, ndërsa pranë kishte miqtë e saj. Pamjet e publikuara nga “The Sun” tregojnë Olivian të ulur në një tryezë, duke u përkulur mbi pluhurin e bardhë. Kjo video e turpshme është shpërndarë kudo, ndërsa biondja është shprehur më parë se i pëlqen që të jetë në qendër të vëmendjes dhe ndoshta ajo që ka qenë në dijeni se dikush ka qenë duke e filmuar.