• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ “S’jam në gjendje të flas”, vrasësi i parukieres del para gjykatës

31-­vjeçari Alfred Nikolli, i cili tre ditë më parë vrau për pasion ish­të dashurën e tij ka dalë sot para Gjykatës së Lezhës. Autori i vrasjes së Etleva Ndokës, e cila punonte si parukiere, gjatë seancës nuk ka pasur asnjë familjar të pranishëm në sallë, raporton “Panorama”. Edhe pse fillimisht pas arrestimit nga policia, Nikolli pranoi krimin dhe lëshoi kërcënime për familjen e viktimës, para gjykatës ka deklaruar se është i tronditur nga ajo që ka kryer. “Jam shumë i tronditur nuk mund të flas”, mësohet të jetë shperhur 31-­vjeçari.

http://dai.ly/x51y8qr

CLOSE
CLOSE