• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Sipas ‘Wiwibloggs’ ja cilët janë pretedentët për të fituar Festivalin e RTSH-së

Faqja zyrtare që meret me lajmet e ‘Eurosong’, ‘Wiwibloggs’, ka lançuar dy pretedentët kryesorë që sipas tyre mund të fitojnë Festivalin e 55-të të RTSH.

“Ylli i R&B, Dilan Reka dhe veterania e American Idon, Linda Halimi, janë potencialisht fituesit e festivalit.”- shkruan Wiwibloggs.

Nuk ma mbete gjë tjetër veccse të presim natën finale të Festivalit për të zbuluar këngën fituese, e cila do të na përfaqësojë denjësisht në ‘Eurosong’.