• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Sherr në rrugët e Vlorës, pas të bijave grindja degjeneron tek nënat e tyre

Grindja midis dy vajzave në qytetin e Vlorës, ka marrë përmasa të tjera pasi në konflikt janë futur edhe nënat e tyre. Siç shihet nga pamjet e publikuara në faqen “Jeta osh qef”, sherri ka ndodhur në rrugë në mes të ditës. Një raportues për këtë faqe, në lagjen “24 Maji” ditën e djeshme, fillimisht janë konfliktuar vajzat e shkollës 9-vjeçare “15 tetori” dhe më pas sherri ka vazhduar edhe nga mamatë e tyre ndaj njëra-tjetrës. Në një moment në video duket sesi njëra nga mamatë godet mamanë tjetër.