• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Shakaja skandaloze që i bën të dashurës, i hedh në trup dy gjarpërinj të mëdhenj

Derek Deso është shumë i njohur për shakatë e tij që i poston në Yotube, por kësaj here ka kaluar çdo limit. Ai ka gjetur rastin kur e dashura ishte në gjumë për t’i hedhë në trup dy gjarpërinj të llojit piton. Ajo ka shpërthyer në ulërime dhe nuk ndalonte dhe kur ato ia hoqën nga trupi.