close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Sara Kapo: Duhet hapur një bordello që të qetësohen njerëzit

2-t

Sara Kapo ka qenë e ftuar në emisionin e moderatores së njohur Roza Lati. Vajza e aktores së famshme është e mendimit se në Shqipëri duhen hapur bordello për t’i dhënë fund modës së makinave dhe mendjemadhësisë së vajzave. “Unë di vetëm që shoqërisë shqiptare duhet t’i hapim një bordello, që të bien robt rehat, gocat të qetësohen, çunat të qetësohen icik nga trutë e kokës dhe kaq. Dhe kam për ta hap një ditë një bordello këtu në Tiranë”, u shpreh Sara.

 

Tags : bordelloSara kapo
loading...