• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Rrjedhin lot gjaku nga sytë e statujës së Virgjëreshës Mari

Një burrë i cili ka parë të gjithë skenën kur nga sytë e statujës së Virgjëreshës Mari, të cilën ai e mban në shtëpi filluan të rridhnin lot gjaku.

Ai thotë se substanca nuk ishte e rreme por vërtet gjak i tharë.

3A83F02B00000578-0-image-a-1_1479474573975

Burri nga Calisco, Meksiko, deklaroi se figurina ka “qarë” për 4 muaj derisa një ditë ai vendosi ta filmonte dhe t’ia tregonte botës. Shumë katolikë e mbajnë në shtëpi një statujë të tillë sepse e shohin si shenjë nga Zoti.

Vendndodhja e saktë e statujës po mbahet e fshehtë dhe nuk lejohet asnjë vizitor publik brenda në shtëpinë e meksikanit./tvklan.al