close
Breaking NewsLajme

Video/ Rrëfimi prekës i Albano Bogdos: Jeta si emigrant dhe ndarja e prindërve

image

Albano Bogdo ka qenë i ftuar në emisionin ‘Oktapod’ dhe në një rrëfim të gjatë ka treguar shumë për jetën e tij, diçka që më parë nuk e kishte bërë dhe pak e njihnim jetën e tij personale dhe familjare.

Ndër të tjera humoristi i ‘2 XL’ ka rrëfyer edhe ndarjen e prindërve dhe një periudhë të vështirë që ka kaluar në atë periudhë, por gjithashtu dhe shumë situata komike.

Tags : Albani bogdooktapodRrefim
loading...