• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Rrëfimi i Lorik Canës: Kjo është arsyeja e vërtetë pse e lashë futbollin

Lorik Cana ka bërë një rrëfim të gjatë për jetën e tij në emisionin You&Me me Julkën dhe Arjonin në “Energy Radio”.

Kapiteni legjendar i kombëtares së futbollit, i pyetur nga një prej dëgjuesve, ka deklaruar se: Arsyeja e vërtetë, është për shkak disa problemeve kardiake, që mund të përbënin edhe rrezik për jetën!

Loriku ka folur edhe për shumë detaje të tjera nga përditshmëria e tij, duke treguar edhe për angazhimet e momentit. Intervistën e plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.