• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Rovena Dilo: Majk nuk e arrin më suksesin e “S’jena mo”… Ja përgjigja e tij

I ftuar në Interview, Majk ka folur për shumë gjëra rreth jetës së tij profesionale. Por gazetari është ndalur në një intervistë që ka bërë disa kohë më parë me këngëtaren Rovena Dilo. Ajo është shprehur se artisti i ri që i pëlqen më shumë është Majk, por ka frikë se mos suksesin e ‘Sjena mo’ nuk e arrin më. “Kam respekt për Rovena Dilon. Përsa i përket suksesit të “Sjena mo” dhe këngëve që do vijnë më vonë, se di, s’po them jo.”- është përgjigjur ai duke treguar kështu së pritshmërinë e tij janë të mëdha.

Rovena Dilo: Majk nuk do te kete me suksesin e "Sjena Mo". Kjo eshte pergjigja e tij…Ndiqni intervisten e plote per INterview ne kanalin e YouTube te IN Tv Albania

Posted by INtv Albania on Mittwoch, 23. November 2016