Video/ Rita Ora pozon për Paper, ja si duket ajo


Rita Ora ka pozuar për revistën “Paper” dhe fotot e reja të saj janë shumë interesante. Këtë herë ajo shfaqet më e veshur se kurrë dhe shumë stil.

PAPER out everywhere tomorrow! @papermagazine #RitaRIOT

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password