VIDEO / Radhë në panair për librin e Mira Meksit


Qindra njerëz kanë pritur në radhë gjatë ditës së djeshme për të marrë një libër të firmosur nga shkrimtarja e tyre e preferuar, Mira Meksi. Dy botimet e fundit të autores së njohur shqiptare, tregimet “Pa zemër në kraharor” dhe “Vrasje në Venecia” kanë zgjuar kërshërinë e shumë lexuesve që siç shihen edhe video presin disa minuta për të takuar nga afër shkrimtaren Meksi. Mes tyre, ‘revistawho.com’ ka shquar edhe showgirl-in Inis Gjoni, mikeshë e vjetër e Mira Meksit.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password