• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Puth të birin, lumë kritikash për Belen: Je skandaloze, të të vijë turp!

Belen Rodriguez është gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe ndjekësit e saj janë të shumtë e të fiksuar. Po aq të shumtë janë edhe ata që mezi presin ta kapin në gabim bukuroshen argjentinase, siç ka ndodhur në këtë rast. Ylli i televizionit italian ka publikuar një video ku shfaqet me të birin Santiago. Ajo mori një lumë kritikash pikërisht për mënyrën se si e puth të birin, duke u konsideruar nga disa komentues si shumë “hot”. “Dhe ti je një nënë e mirë? Duhet vetëm të të vijë turp”, “Dukesh sikur po bën seks oral… Por me djalin tënd. Je skandaloze njësoj si kjo video”, ishin disa prej komenteve. Sigurisht që kishte dhe nga ata që mbanin anën e bukuroshes duke shënuar se të gjithë prindërit bëjnë të njëjtën gjë me fëmijët e tyre. Pra edhe një herë Belen arriti ta ndajë publikun në dy pjesë e si gjithnjë arriti që të gjithë të flasin për të./ revistawho.com