close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Princ Leka dhe Elia, ja si duken ne ditën e dasmës

image

Në një video të postuar së fundmi në Instagram nga Alketa Vejsiu, mundemi të shohim princin Leka dhe Elian se si duken në këtë ditë kaq të veçantë për ta. Alketa, e cila është marrë me kurimin e imazhit të nuses në detaje, nga fustani deri te grimi, ka bërë një punë të mahnitshme sepse duhet thënë se Elia ngjan porsi princeshat e përrallave. Revista Who i uron çiftit jetë të lumtur bashkëshortore.

Tags : elia zahariaPrinc Leka
loading...