• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Prezantuesja italiane shkon me maksë në punë: E bëra se fjeta pak, s’më linin të hyja në Mediaset

E bukura Jualiana Moreira, prej vitesh moderatorja e “Paperissima Sprint” në Itali, si çdo femër ka dhe ditë që nuk zgjohet mirë. Por sigurisht që përpara kamerës, ajo duhet të duket gjithnjë perfekte. E pikërisht në një mëngjes xhirimi, Juliana bëri një maskë trajtimi për fytyrën dhe u nis për në punë. Duke qeshur ajo tregon në një video se nuk po e linin të hynte në Mediaset. “Sot fjeta pak dhe vura një maskë për t’u bërë e bukur për puntatën e “Paperissima”, sepse sot xhirojmë. Nuk më lejonin të hyja në Mediaset. Si ka mundësi? Nuk më njihni? Jam unë”, thotë Moreira duke qeshur. Moderatorja 34-vjeçare është prej vitesh një nga imazhet më të dashura të “Canale 5”. Ajo është me origjinë braziliane, bashkëshorte dhe nënë e lumtur.

 

Un video pubblicato da Juliana Moreira (@julianamoreiraofficial) in data: