• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Prapaskenat e klipit të ri të Luanës

Luana Vjollca është njëra ndër femrat më të bukura shqiptare. Ajo është në përgatitje të një projekti të ri muzikor që do ta sjell javën që vjen. Ekipi i Express Rozë, ishte i pranishëm në xhirimet e videoklipit dhe ka sjellë pamje dhe detaje ekskluzive pak ditë para publikimit. Për më shumë shikoni videon:

CLOSE
CLOSE