close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Prapaskenat e klipit të ri të Luanës

luana-vjollca_1479576353-8101384

Luana Vjollca është njëra ndër femrat më të bukura shqiptare. Ajo është në përgatitje të një projekti të ri muzikor që do ta sjell javën që vjen. Ekipi i Express Rozë, ishte i pranishëm në xhirimet e videoklipit dhe ka sjellë pamje dhe detaje ekskluzive pak ditë para publikimit. Për më shumë shikoni videon:

Tags : luana vjollcaprapaskenavideoklip
loading...