close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Policia hyn në shtëpinë e Stresit, sekuestron armën

stresi-550×302

Policia e Tiranës ka publikuar një video nga momenti kur ka hyrë në shtëpinë e Stresit për të sekuestruar armën. Reperi dhe shoku i tij janë shpallur në kërkim pas publikimit të një videoje ku duken duke qëlluar me armën “shotgun”. Sipas burimeve ngjarja ka ndodhur në datën 31.12.2016 dhe autoritetet kanë nisur veprimet për heqjen e armës së gjahut shtetasit Sali Lushaj, 61 vjeç, i ati i reperit.

arma1-550x309
Tags : armepolicistresi
loading...