• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Polici terrorizon qytetarin: Të shtrij në tokë, privat takohemi kur të duash

Një video është postuar në rrjetet sociale nga një qytetar. Ai rrëfen se makina e policisë ishte fshehur pas një tabele në një kthesë dhe ai për të mos e goditur bëri një frenim të fortë dhe më pas e parakaloi. Makina e policisë e ka ndjekur dhe më pas i ka marrë dokumentet duke i vënë gjobë për parakalim të gabuar. Por më shumë se gjoba, qytetarit i ka peshuar fjalori i efektivit të policisë si “i forti i lagjes”.