• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ “Po ti je shtatzënë”, shikoni reagimin e “frikshëm” të Roza Latit pasi doktori i jep lajmin

“Po ti je shtatzënë”, kaq ka mjaftuar dhe Roza Lati ka hapur sytë e habitur, por doktori duke qeshur e lë të kuptojë që kjo është një shaka. E shtrirë në një krevat Roza, e cila kohët e fundit ka qenë pjesë e lajmeve “rozë”, qesh me të madhe pas fjalëve të doktorit, i cili vazhdon më tej “Nuk po them që je e virgjër, por që…”, një shaka kjo që është pritur mirë edhe nga ndjekësit e saj, shkruan “Jetaoshqef”. Nuk dihet se cila është arsyeja që prezantuesja ndodhet e shtrirë në spital, por në fund e mbyll situatën duke i kërkuar doktorit leje që të bëjë një telefonatë.