• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Pas pak ‘Zonë e lirë’, Çani dhe Mamaqi paralajmërojnë skandalin

Një video e publikuar mbrëmë nga Ermal Mamaqi, në të cilën shihet me moderatorin e ‘Zonë e lirë’ Arian Çani, paralajmëron sot një super skandal në emisionin e këtij të fundit. Në video Ermali shprehet se në emision do transmetohet një super skandal dhe më pas ata shihen teksa shtrëmbërojnë të dy fytyrën. Se për çfarë skandali e ka fjalën Ermali ende nuk dihet, por duhet të presim dhe disa minuta për ta kuptuar.