close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Njolla tek të pasmet e Aurela Hoxhës u bë virale, reagon ajo

aurela

Disa ditë më parë, një video e publikuar në Instagramin e Aurela Hoxhës teksa rrotullohej dhe tregonte format, i nxirrte në pah një njollë tek të pasmet. Aludimet ishin se modelja ishte bërë pis, por sot përmes një reagimi ajo ka sqaruar se ishte thjeshtë hija që dukej sikur ishte njollë.

“Keni parasysh fenomenin “hije” ?! boll me kete njollen, se e mora shume personale Gezuar”- shkruan ajo.

 

A photo posted by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Tags : Aurela Hoxhanjolla te fustanireagon
loading...