VIDEO/ Nëna heroike shpëton djalin nga sulmi i dy qenve para shtëpisë


Një nënë në Kaliforni është përballur me një tmerr të pashoq. Dy qen të mëdhenj e kanë sulmuar teksa kthehej në shtëpi dhe kanë dashur që t’i kafshojnë fëmijën e mitur. Nëna e ka mbrojtur atë me trupin e vetë, por nuk gjente dot çelësat për të hyrë në banesë. Fëmija ka marrë disa plagë po ashtu edhe nëna, por janë jashtë rrezikut për jetën.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password