• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Në shtëpinë e Amit dhe Ermalit, Joeli i gëzohet borës së parë “në pjatë”

Kjo është një natë e veçantë për kryeqytetin pasi ndodh rrallë që Tirana të mbulohet nga dëbora. Për këtë arsye të vegjëlit sonte kanë leje ta shtyjnë pak orarin e gjumit, sidomos ata që e kanë borën e parë. Njëri prej tyre është vogëlushi shumë famoz shqiptar, Joeli. Djali i personazheve të dashur të ekranit Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska, pasi ka shijuar borën e parë është akoma zgjuar për një proces tjetër. Siç tregon Ami në një video të publikuar në Instagram, ata po bëjnë dhe një kulaç me borë. Ja tek e shohim Joelin që ka mbushur një pjatë plot./ revistawho.com

 

Un video pubblicato da Ami Event (@amardatoska) in data: