• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Ndarja nga bashkëshorti, Hygerta Sako tregon për herë të parë si e priti vajza

Ish­- Miss Shqiperia dhe prezantuesja bukuroshe Hygerta Sako ishte e ftuar në emisionin ‘Tek unë’ me Arjola Shehun. Ajo foli për herë të parë për jetën e saj private dhe sesa e vështirë ishte t’ja shpjegonte vajzës së saj, Anais të gjithë proçesin e ndarjes nga ish bashkëshorti. “Nuk e pata shumë të vështirë t’ja shpjegoja vajzës gjithë çfarë ndodhi, sepsenë momentin që ti tregohesh plotësisht e sinqertë dhe kur ajo ndjen se është e rrethuar nga dashuria, nuk ka përse të vuaj asgjë. Anaisit nuk i mungon asgjë, pavarësisht se është në këtë lloj situate familjare. E ka dashurinë e nënës, e ka dashurinë e babait, të familjarëve”-rrëfen ajo. Për më shumë ndiqni videon: