• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ “Natën e mirë”, Aja e “Al Pazar” tregon se si i lëviz bebi në bark…

Aktorja Rudina Dembacaj e cila është në fundin e pritjes së ëmbël, i ka uruar një natë të mirë ndjekësve të saj në “Instagram” në një formë krej të veçantë. Ajo ka filmuar beben e saj që lëviz në bark, e që nuk e di ende se po bëhet i famshëm pa lindur akoma. Rudina që është bërë e njohur në Shqipëri për disa role në “Portokalli” e sidomos për personazhin e Ajes në “Al Pazar”, po jeton një kohë shumë të lumtur në jetën private. Për të shijuar në maksimum martesën dhe pritjen e fëmijës së parë, ajo është shkëputur përkohësisht nga puna.