close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Morena Taraku shpërthen kundër shoqes së saj, zbulohet për kë i kishte kunjat

b36c1ffbbbef558e58c0648c5e567346

Një foto e Morenës në InstaStory ku dukej e irrituar dhe shkruante për miket fallco, bëri shumë media të aludojnë për një prishje të shoqërisë mes saj dhe Zajminës. Por nuk vonoi shumë dhe të dyja bukuroshet e ekranit i hodhën poshtë këto thashetheme duke publikuar foto, në të cilën ngrenin dolli për njëra-tjetrën. Por me kë i kishte atëherë Morena këto kunja? Prive.al zbulon se Morena e ka patur me modelen, Laureta Gashi, e cila deri kohët e fundit ka qenë mike e pandarë me të. Vajzat kanë fshirë njëra-tjetrën nga Instagrami dhe çdo foto të tyren së bashku.

Tags : morena taraku
loading...