close
Breaking NewsLajme

(VIDEO) Mira Kazhani darkë me Ismail Kadarenë, ja çfarë mendon gjeniu i letrave për ‘instagramin’-in

15181156_10207797918569226_2962599336555296899_n

Gazetarja Mira Kazhani ka publikuar dje në profilin e saj në ‘instagram’, një video krah shkrimtarit të madh shqiptar, Ismail Kadare… Gjatë darkës që kanë konsumuar bashkë, Kazhani e ka ngacmuar gjeniun e letrave mbi opinionin e tij për ‘instagram’-in dhe përgjigjja e tij do t’ju habisë. “Ai mendon që ‘instagram’-i është një gjë e bukur. Epike”, – ka shkruar Mira, e cila ka një marrëdhënie të afërt me çiftin Kadare, të cilët i ka pasur disa herë pjesë të intervistave dhe shkrimeve të saj.

A video posted by Mira✏ (@mirakazhani) on

Tags : Ismail KadareMira Kazhani
loading...