close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Mariah Carey edhe më e ‘nxehtë’ për Krishtlindje

mariah-650×358-550×303-1

Një nga këngëtaret më të paguara dhe më seksi në industrinë e muzikës botërore. Bëhet fjalë për Mariah Carey, e cila në këto Krishtlindje ka ardhur tepër seksi. Carey ka publikuar klipin e saj të ri i cili titullohet “Here comes Santa Claus”. Por askush nuk e ka pasur mendjen te kënga. Gjithë sytë ishin drejtuar në ‘format’ jashtëzakonisht joshëse të këngëtares.

Tags : Mariah Carey
loading...