close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Luan “online”, mamaja i del me të brendshme në “streaming”

1483528122mamaja

Bjergsen, një nga lojtarët më profesionistë të League of Legends, është turpëruar në sy të botës ndërkohë që po luante në “streaming”. Gjatë një loje “online”, i riu danez ishte aq i përqendruar sa nuk e kuptoi se mamaja e tij, e veshur vetëm me të brendshme, hyri në dhomë dhe kamera e kapi të tërën. Edhe pse Bjergsen nxitoi shumë që të mbyllte derën, të gjithë lojtarët që po luanin me të e panë mamanë e danezit, e cila e kuptoi gabimin dhe po qeshte pas derës.

Tags : djaliluan onlinemamajashfaqet nudo
loading...