• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Lori “kritikon” Sarën: Të duket normale që del me shalët jashtë? Si të lë burri…

Një shaka mes motrash, ka tërhequr vëmendjen në rrjetet sociale. Kjo sepse bëhet fjalë për dy motra shumë të famshme, trashëgimtaret e Top Channel, Lori dhe Sara Hoxha. Lori ka xhiruar Sarën e cila sot ka veshur një fustan të shkurtër dhe e motra i kërkon “llogari”. “Të duket normale për një mami, që del kështu me shalët jashtë. Si të lë burri?”, i thotë ajo. Sara sigurisht qesh. Dy pronaret simpatike të Top Channel, shumë aktive në rrjetet sociale, ndajnë jo pak herë me ndjekësit çaste nga përditshmëria apo edhe shakatë që bëjnë me njëra-tjetrën. Lori vazhdon klasifikohet si një nga vajzat me më shumë shije në Shqipëri. Ajo numëron mijëra adhurues që pëlqejnë veshjet e kombinimet e saj. Sakaq Sara është në pritje të fëmijës së saj të parë, me partnerin prezantues Ledion Liço.

http://dai.ly/x51gh5e