• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Lori Hoxha bëhet nostalgjike, poston video nga fëmijëria

Duket se bukuroshja Lori Hoxha është bërë tejet nostalgjike për fëmijërinë e saj. Ajo ka postuar një video ku shihet duke kërcyer  gjatë një festivali për fëmijë. E në fakt aftësinë për të kërcyer ajo e ka dëshmuar dhe gjatë  ‘Dancing with the stars’ ku doli fituese. Sot Lori Hoxha është një ikonë mode në vendin tonë dhe një nga personazhet më të dashur të publikut shqiptar.