close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Lori Hoxha bëhet nostalgjike, poston video nga fëmijëria

auto_Lori_Hoxha21483976583

Duket se bukuroshja Lori Hoxha është bërë tejet nostalgjike për fëmijërinë e saj. Ajo ka postuar një video ku shihet duke kërcyer  gjatë një festivali për fëmijë. E në fakt aftësinë për të kërcyer ajo e ka dëshmuar dhe gjatë  ‘Dancing with the stars’ ku doli fituese. Sot Lori Hoxha është një ikonë mode në vendin tonë dhe një nga personazhet më të dashur të publikut shqiptar.

Tags : Femijerilori hoxha
loading...