• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

(Video) Lindi këndon live, ja si ndihet Venera…

Këngëtari Lind Islami ka performuar i pari në natën e parë gjysmëfinale të Kënga Magjike. Lindi duket se ka qenë një ogur i mirë për natën e sotme, pasi programi ka ecur shumë mirë.

Por në sallë në rolin e anëtares së jurisë të artistëve të rinj ndodhet dhe partnerja e Lindit, Venera Lumani.

Ajo ka postuar një video ku duket shumë e lumtur me performancën e të dashurit të saj./revistawho.com

KRENARI! ❤ @lind_islami

A post shared by VENERA (@veneralumani) on

CLOSE
CLOSE