close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Lajm i mirë, zbret nga vinçi jetimi që kërcënonte me vetëvrasje

14124449_1037885579659217_7407320772625932809_o

Një person nga Vlora, i quajtur Erjon Selimaj ka terrorizuar kalimtarët në kryeqytet, teksa është ngjitur në një vinç pranë stadiumit “Qemal Stafa” dhe kërcënonte me vetëvrasje. Pas disa orësh negociata me policinë ai më në fund ka zbritur nga vinçi.

http://dai.ly/x4xyj1m

loading...