close
Breaking NewsLajme

Video/ Laç, rreshjet e dendura të shiut krijojnë pamje apokaliptike

hqdefault

Një pamje apokaliptike vjen nga një video amatore e filmuar sonte nga qytetarët në qytetin e Laçit.

Rreshjet e dendura të shiut që pushtuan këtë qytet, i shndërruan rrugët e tij në lumenj të vertetë.

Rrjedha e ujit që vërshon nëpër rrugë është aq e fortë saqë ka rrezik të marrë me vete edhe njerëzit e t’i rrëzojë përtokë.

Në sfond, si për ta bërë më të frikshme këtë kapriço të motit, shikohen edhe rrufetë dhe vetëtimat duke të dhënë në tërësi një pamje të një filmi me tmerre.

 

Tags : lacrreshje te dendura
loading...