Video/ Ky version emocionues i “Hello” të Adele i ka mahnitur të gjithë


Pasi të shikoni videon do e kuptoni sesa të vështirë duhet ta kishte mentorja Alica Keys për të zgjedhur njërin prej tyre. Talent show “The Voice” në Amerikë ka hyrë në fazën e beteja dyshe brenda grupit, të cilat premtojnë performanca mahnitëse. Një prej tyre është edhe kjo mes Christian Cuevas dhe Jason ëarrior që janë pjesë e grupit të këngëtares Keys. Në duetin e tyre ata kënduar në mënyrë tepër mahnitëse këngën e Adele, “Hello”. Me siguri kur Adele ta dëgjojë këtë version të këngës së saj të kënduar nga këta dy djemë do surprizohet.

Ndonëse të dy ishin kanë vokale mahnitëse, Alicia bëri zgjedhjen e vështirë dhe në garë mbajti 21 vjecarin Jason.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password