close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Kjo është bukuroshja që ka refuzuar Adrianin, Ledrin dhe Cozman

14590508_10210165578592616_696892375032245698_n

Adrian Gaxha, Ledri Vula dhe Cozman janë ndër meshkujt më “Don Zhuan” të skenës sonë. Mirëpo, nuk iu ka shkuar mirë me të gjitha femrat, pasi kjo bukuroshe i ka refuzuar ata. Ajo quhet Ana Kabashi. Ja se çfarë ka treguar ajo për Express Rozë. Ajo i listoi këta tri artistë si meshkujt më seksi të skenës, teksa u shpreh se ata e kanë ngacmuar dhe ajo ka flirtuar me ta.

http://dai.ly/x4xnwdz

 

loading...