close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Këto janë pamjet tmerruese nga avioni ku humbën jetën futbollistët

pamjet

Një ngjarje e rëndë është raportuar ditën e sotme në të gjithë botën, ku pas një aksidenti ajror humbi jetën një skuadër braziliane futbolli. Dyshohet se kanë vdekur 77 persona po kjo nuk është ende një shifër zyrtare. Sakaq po dalin në media edhe pamjet nga avioni i rrëzuar, ndihma e parë ndaj të mbijetuarve dhe të tjera imazhe që shfaqin aksidentin e tmerrshëm.

https://youtu.be/dLNf8JDCiKo

 

https://youtu.be/_pYy_Y8Ga-4

https://youtu.be/H7HMjIjy5Jc

Tags : pamjetvideo
loading...