• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Kanye West ofendon Beyonce dhe Jay Z, fansat i kthehen kundër

Çmimi i fituar nga Beyoncë në Video Music Awards si “Video më e mirë e vitit” mesa duket është bërë molla e sherrit mes reperit Kanye West dhe saj.

Kanye ka nisur gjithçka në koncertin e tij që mbajti natën e të shtunës në Sacramento. Reperi ka kënduar vetëm dy këngë në fillim të koncertit dhe më pas ka filluar të akuzojë Beyonce se ka kërkuar të fitojë çmimin e videos më të mirë. Kjo në këmbim të performancës së saj në VMA-s. Ai gjithashtu ka treguar se ishte I mërzitur me mikun e tij, Jay Z. FAnsave nuk i ka pëlqyer aspak ky fjalim dhe kanë filluar ta kontestojnë Kanye West. Këngëtari po ashtu ka anulluar vetëm 3 orë para dhe koncertin që do mbante në Los Angeles.