• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Kandidati për Kolonjën emocionohet, e bën Kryeministrin ‘grua’

Kandidati i PS-­së për Bashkinë e Kolonjës, Ilia Stefo është emocionuar disi ditën e sotme teksa është prezantuar nga kryeministri Rama.

Në mbyllje të fjalës së tij, Stefo bëri një gafë emocionale.

“Dhe tani ftoj kryeministrin Edi Rama, me të cilën do të realizojmë projekte”.

Gafa e tij ka bërë të qeshë edhe vetë kryeministrin për disa sekonda.