close
Breaking NewsLajme

VIDEO/ Kaltrina Selimi: Dikur mezi prisja të bëhesha nuse por me burrin s’bëra dasmë sepse…

c5a22c3ac27ff172088c5cee794375e4

Ajo është nënë dhe bashkëshorte e lumtur, por nuk është bërë kurrë nuse. Ndonëse dikur ëndërronte të vishte fustanin e bardhë të nusërisë, Kaltrina Selimi  nuk ka bërë dasmë. në një intervistë për “Express Rozë”, këngëtarja kosovare tregon arsyen: “Kur isha shumë e re, të gjithë kuptimin e martesës e lidhja me dasmën. Më pëlqente shumë të bëhesha nuse e mezi prisja të provoja një fustan të bardhë. Por me vitet, unë vetë kam kënduar nëpër dasma, dhe këndoj. Kjo më ka bërë të më dalë nga qejfi” ka thënë këngëtarja.

Tags : dasmekaltrina selimi
loading...