Video/ Juliana Pasha e kishte harruar veten kaq të shëndoshë


Juliana Pasha është në formë të shkëlqyer vitet e fundit. Por ka qenë vetë këngëtarja e mirënjohur ajo që na rikujtuar sesi ka qenë para disa vitesh, kur kishte disa kilogramë më tepër dhe kur këndonte “live” këtë kolazh fantastik në Top Show.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password