• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Jozefina Topalli në taksi me Edi Ramën: Ti u bërë kryeministër duke shitur po***ë

Në taksinë e aktores së humorit Rudina Dembacaj nuk mund të mungonte edhe ish kolegu dhe miku i saj, Florjan Binaj. Të dy aktorët gjatë programit “Mos i fol shoferit” kanë imituar dy nga figurat më të njohura të politikës shqiptare, Jozefina Topallin si dhe kryeministrin Edi Rama.
“Z.Rama, ti je bërë kryeministër duke shitur po***”, – ka thënë Dembacaj ndërkohë që Binaj në rolin e Ramës e ka ftuar zonjën Topalli t’i bashkohet forcës së tij politike, pasi PD nuk ka shanse t’i fitojë zgjedhjet në 25 qershor.
Aktori i suksesshëm i humorit ka rrëfyer se Edi Rama ka qenë personazhi i parë politik që ai ka imituar. Gjatë këtij momenti me shumë humor nuk kanë munguar batutat si dhe të qeshurat mes tyre./ revistawho.com