• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Video/ Ja momenti kur dy ish-anëtarët e One Direction janë takuar me njëri-tjetrin

Momenti kur dy yjet britanik janë takuar në eventin e 20 nëntorit është xhiruar në kamera dhe klipi tashmë është bërë viral kudo. Në videon e xhiruar nga një i pranishëm, Niall ishte nuk u larguar nga Microsoft Theater kur kaloi përpara shokut të tij të vjetër, i cili ishte ulur në reshtin e parë. Horan i ka dhënë një shtrëngim dore Zayn por ky i fundit ka vepruar shumë ftohtë. Për më shumë shikoni videon.

https://youtu.be/-TBdFjC219s