• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Incident seksi në transmetim “live”, prezantueses i hapet zinxhiri i fustanit dhe del “topless”

Nuk është hera e parë dhe me shumë gjasë nuk do të jetë as e fundit, që një prezantuese pëson një incident “hot”. Kësaj here i ndodhi moderators spanjolle Tania Llasera, e cila gjatë spektaklit pati një problem të vogël me zinxhirin e fustanit. Papritur asaj iu hap fustani nga pas dhe ajo doli krejt e zhveshur përballë publikut e kamerës. Ajo u përpoq ta mbulojë me duar pjesën e dekoltesë dhe u fsheh në paskuintë. Dihet që videoja e këtij incidenti të nxehtë u bë virale.

BURIMI: Il Messaggero

https://www.youtube.com/watch?v=vkmvj7mYbbg

CLOSE
CLOSE