• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO/ Hysaj e quan gruan e tij skllave, shqiptari në qendër të vëmendjes

Një nga futbollistët shqiptarë më të paguar që luan jashtë vendit, Elsaid Hysaj, ka tërhequr vëmendjen e gjithë ndjekësve me një shprehje të çuditshme, që ka përdorur ndaj bashkëshortes së tij. Në rrjetin social ‘Instagram’ Hysaj ka postuar një video ku me shaka e quan gruan e tij ‘skllave’ që duhet të punojë për të, të cilën më pas duket se e ka fshirë.

Ja ku jam këtu me skllaven time. Po bëjmë një xhiro përmes Parkut qëndror dhe bën shumë ftohtë. Jepi më shpejt! Shpejt! Kështu jemi në burrat, dhe gratë duhet të punojnë për ne. Gëzuar Krishtlindjet!”, thotë Hysaj.