• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

VIDEO / Greta Koçi imiton Dritan Shakohoxhën

Këngëtarja e njohur Greta Koçi duket se ka një talent tjetër perveç këndimit, atë të imitimit. Dhe këtë gjë e ka treguar më së miri në një video të publikuar nga motra e saj Eni, ku imiton Dritan Shakohoxhën. Mënyra se si ajo e imiton komentatorin e njohur është për tu habitur.
Për më tepër ndiqni videon: